Konie w Janowie Podlaskim

Jesteś tutaj: Bip > Ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy > Ogłoszenie nr: 163587

Graniczny Inspektorat Weterynarii w Kuźnicy Białostockiej

Graniczny Lekarz Weterynarii
poszukuje kandydatów na stanowisko:
inspektor weterynaryjny
do spraw weterynaryjnej kontroli granicznej

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

Graniczny Inspektorat Weterynarii
w Kuźnicy Białostockiej
16-123 Kuźnica
ul.Graniczna 1

Miejsce wykonywania pracy:

Kuźnica

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie weterynaryjnej kontroli granicznej zwierząt. produktow jadalnych i niejadalnych oraz pasz zgodnie z przepisami Wspólnoty Europejskiej i prawem krajowym
  • prowadzenie postępowań administracyjnych zgodnie z KPA
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z udzielonymi upoważnieniami Granicznego Lekarza Weterynarii.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

praca w systemie całodobowym, zmianowa, biurowa, wyjazdy służbowe na delegację, praca na wysokości (kontrola transportów zwierząt i samochodów cystern), praca w niskich temperaturach (chłodnie, mroźnie), pobieranie prób do badań laboratoryjnych (z produktów pochodzenia zwierzęcego, pasz oraz krwi od zwierząt).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Praca przy komputerze, obsługa urządzeń biurowych i pomiarowych.
Budynek zlokalizowany na terenie międzynarodowego przejścia drogowego w Kuźnicy nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne

pozostałe wymagania niezbędne:

  • prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terenie RP
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • znajomość zagadnień związanych z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi Inspekcji Weterynaryjnej i KPA
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, przeglądarka internetowa itp.
  • prawo jazdy kat. B

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w Inspekcji Weterynaryjnej (umowa o pracę)
  • studia podyplomowe z administracji weterynaryjnej i chorób zakaźnych zwierząt lub higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego
  • znajomość obsługi specjalistycznych programów informatycznych TRACES, RASFF
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • kopia świadectw pracy
  • kopia prawa jazdy

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje i umiejętności
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów

Termin składania dokumentów:

21-10-2014

Miejsce składania dokumentów:

ul. Graniczna 1

Inne informacje:

O terminie wpływu oferty decyduje data stempla pocztowego. Oferty otrzymane lub uzupełnione po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo o ich terminie. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowane. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Korespondencja o naborze powinna zawierać dopisek ” nr ogłoszenia i nabór na stanowisko”.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 85 7224700.

Wytworzył/Odpowiada: Graniczny Lekarz Weterynarii
Jednostka organizacyjna: Graniczny Inspektorat Weterynarii w Kuźnicy Białostockiej
Udostępnił:Dariusz Mieleszko
Jednostka organizacyjna:Kadry – Księgowość
Wprowadzono: 06.10.2014

Opublikował w BIP: No Name

Data publikacji: 6 października, 2014

Data ostatniej aktualizacji: 7 października, 2014